Xora POSTEL, 160/200 cm, kompozitní dřevo, bílá

Potřebujete si vybavit ložnici a hledáte vhodný neutrální nábytek? Tento nadčasový ložnicový program v alpské bílé se hodí... více informací »
Xora POSTEL
Značka: Xora
13 299 Kč18 999 Kč Sleva -30%
Více informací »
Potřebujete si vybavit ložnici a hledáte vhodný neutrální nábytek? Tento nadčasový ložnicový program v alpské bílé se hodí...

Potřebujete si vybavit ložnici a hledáte vhodný neutrální nábytek? Tento nadčasový ložnicový program v alpské bílé se hodí do každé ložnice i ke každému stylu vybavení. Postel s plochou lůžka cca 180 x 200 cm nabízí nejen optimální spací plochu, ale i dostatek úložného prostoru. Na straně postele se nachází praktická výsuvná zásuvka, kam lze uskladnit například peřiny nebo povlečení. Na čele postele jsou další zásuvky. Cena nezahrnuje lamelový rošt, matraci, lůžkoviny a dekoraci. Pořiďte si tuto postel a další doplňkový nábytek jednoduše v našem e-shopu!   – **TYP:0Y65,AR950 ALPSKÁ BÍLÁ, – **KT:VZH.KŮŽE,SE SOKL.ZÁSUVKOU – **KOMF.VÝŠKA B80,PL.L.:160X200Kvalitní a žádaný produkt Xora POSTEL, 160/200 cm, kompozitní dřevo, dostanete mimo jiné tady na stránkách umístěný v sekci ložnicové série. Najděte si další produkty z této známé rubriky za příznivou cenu.

Tento velmi žádaný výrobek Xora POSTEL, 160/200 cm, kompozitní dřevo, bílá od skvělé a známé značky Xora jde koupit tady teď právě výhodně! Výhodně za cenu 13 299 Kč.