Taburet SOUL šedá

Taburet SOUL je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Taburet poskytne místo pro vaše unavené nohy a... více informací »
Produkt bez obrázku
3 999 Kč
Více informací »
Taburet SOUL je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Taburet poskytne místo pro vaše unavené nohy a...

Taburet SOUL je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Taburet poskytne místo pro vaše unavené nohy a zároveň nabízí praktické řešení provizorního usazení hostů a úložného prostoru. Budete mít kam uschovat deku, svou oblíbenou knihu, případně hračky, které by se jinak jen tak válely ladem po obývacím pokoji. Pěnové jádro zajišťuje příjemné pohodlí při sezení. V kombinaci se sedačkou získáte prostor na sezení pro více osob, který můžete kdykoli rozčlenit podle potřeby. Díky snadné manipulaci lze ale taburet SOUL využít v jakékoli části vaší domácnosti.

Tento exkluzivní výrobek Taburet SOUL šedá od známé kvalitní značky Sconto jednoduše seženete na našich stránkách teď napořád výhodně. Nyní za akční cenu 3 999 Kč.