Taburet MERIDA šedá

Taburet MERIDA je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Taburet poskytne místo pro vaše unavené nohy a... více informací »
Produkt bez obrázku
4 299 Kč
Více informací »
Taburet MERIDA je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Taburet poskytne místo pro vaše unavené nohy a...

Taburet MERIDA je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Taburet poskytne místo pro vaše unavené nohy a zároveň nabízí praktické řešení provizorního usazení hostů a úložného prostoru. Budete mít kam uschovat deku, svou oblíbenou knihu, případně hračky, které by se jinak jen tak válely ladem po obývacím pokoji. Pěnové jádro zajišťuje příjemné pohodlí při sezení. V kombinaci s křeslem nebo sedačkou získáte prostor na sezení pro více osob, který můžete kdykoli rozčlenit podle potřeby. Díky snadné manipulaci lze ale taburet MERIDA využít v jakékoli části vaší domácnosti.

Oblíbený a kvalitní výrobek Taburet MERIDA šedá od dodavatele s dlouholetou historií Sconto jednoduše najdete zrovna dneska v bezva akci! Nyní pořídíte jen za 4 299 Kč.