Taburet HAMILTON hnědo-šedá

Taburet HAMILTON je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Taburet poskytne místo pro vaše unavené nohy a... více informací »
Produkt bez obrázku
4 599 Kč
Více informací »
Taburet HAMILTON je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Taburet poskytne místo pro vaše unavené nohy a...

Taburet HAMILTON je praktický, elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Taburet poskytne místo pro vaše unavené nohy a zároveň nabízí praktické řešení provizorního usazení hostů a úložného prostoru. Budete mít kam uschovat deku, svou oblíbenou knihu, případně hračky, které by se jinak jen tak válely ladem po obývacím pokoji. Pěnové jádro zajišťuje příjemné pohodlí při sezení. V kombinaci s křeslem nebo sedačkou získáte prostor na sezení pro více osob, který můžete kdykoli rozčlenit podle potřeby. Díky snadné manipulaci lze ale taburet HAMILTON využít v jakékoli části vaší domácnosti.

Vynikající produkt Taburet HAMILTON hnědo-šedá s osvědčenou značkou Sconto pohodlně získáte ještě dnes za výborné peníze! Ceny od 4 599 Kč.