Taburet AVENUE černo-šedá

Elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Takový je taburet AVENUE. Moderní vzhled je tvořený kombinací dvou odlišných... více informací »
Produkt bez obrázku
3 399 Kč
Více informací »
Elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Takový je taburet AVENUE. Moderní vzhled je tvořený kombinací dvou odlišných...

Elegantní pomocník, kterého je dobré mít po ruce. Takový je taburet AVENUE. Moderní vzhled je tvořený kombinací dvou odlišných tkanin. taburet poskytne nejen místo pro vaše unavené nohy, ale zároveň nabízí praktické řešení provizorního usazení hostů a úložného prostoru. Budete mít kam uschovat deku nebo svou oblíbenou knihu. Pěnové jádro zajišťuje příjemné pohodlí při sezení. V kombinaci s křeslem nebo sedačkou získáte prostor na sezení pro více osob, který můžete kdykoli rozčlenit podle potřeby. Díky snadné manipulaci lze ale taburet AVENUE využít v jakékoli části vaší domácnosti.

Tento unikátní produkt Taburet AVENUE černo-šedá od skvělého výrobce Sconto pohodlně pořídíte již dnes za akční cenu. Za bezkonkureční cenu 3 399 Kč.