Sedací souprava CAMPO MINI levá, černá

Luxusní, elegantní sedací souprava CAMPO MINI poskytne svou velikostí komfortní sezení všem členům domácnosti i přátelům a... více informací »
Produkt bez obrázku
36 999 Kč
Více informací »
Luxusní, elegantní sedací souprava CAMPO MINI poskytne svou velikostí komfortní sezení všem členům domácnosti i přátelům a...

Luxusní, elegantní sedací souprava CAMPO MINI poskytne svou velikostí komfortní sezení všem členům domácnosti i přátelům a zároveň bude slušet i menší domácnosti. Oblé tvary, sedák s prošíváním v kombinaci s polohovacími záhlavníky vytváří elegantní kout pro relaxaci a odpočinek. Pouhým stisknutím tlačítka lze regulovat hloubku sedu pomocí elektrického vysouvacího systému až na hloubku 88 cm. Celočalouněné provedení vám dovolí umístit sedačku dle dispozice interiéru. I udržení pořádku pod sedačkou zvládnete hravě. Díky nožkám je prostor pod sedačkou snadno přístupný. S pohovkou CAMPO MINI vytvoříte příjemný kout pro odpolední siestu nebo večerní relaxaci.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Sedací souprava CAMPO MINI levá, černá od kvalitní společnosti Sconto je k získání zde teď opravdu výhodně! Aktuálně v akci za 36 999 Kč.