Šatní skříň ANGEL 22 dub craft bílý

Program ANGEL je moderním řešením nejen pro mladé lidi, ale pro všechny, kteří upřednostňují spojení jemného barevného... více informací »
Produkt bez obrázku
13 299 Kč
Více informací »
Program ANGEL je moderním řešením nejen pro mladé lidi, ale pro všechny, kteří upřednostňují spojení jemného barevného...

Program ANGEL je moderním řešením nejen pro mladé lidi, ale pro všechny, kteří upřednostňují spojení jemného barevného provedení a moderního stylu a zároveň nenáročnou údržbu. Nábytek je totiž vyroben z odolného lamina, pro které jsou typické vlastnosti jako zvýšená odolnost proti teplu i vlhku, při správném zacházení se jedná o materiál s dlouhou životností. Prostorná 3dveřová šatní skříň ANGEL 22 poskytuje rozmanitě členěný vnitřní úložný prostor s hloubkou 60 cm. Vnitřní prostor je rozdělen na 3 separátní části, z nichž v prostřední části je 5 vložených polic, při rovnoměrném zatížení unese každá až do 5 kg, a v bočních částech se nachází celkem 4 šatní tyče. Bezúchytový nábytek působí čistým dojmem. Snadná a rychlá montáž.

Tento unikátní produkt Šatní skříň ANGEL 22 dub craft bílý od značky s dlouholetou historií Sconto snadno seženete v naší online nabídce za akční cenu! Akční cena 13 299 Kč.