Šatní skříň ANGEL 20 dub craft bílý

Program ANGEL je moderním řešením nejen pro mladé lidi, ale pro všechny, kteří upřednostňují spojení jemného barevného... více informací »
Produkt bez obrázku
7 999 Kč
Více informací »
Program ANGEL je moderním řešením nejen pro mladé lidi, ale pro všechny, kteří upřednostňují spojení jemného barevného...

Program ANGEL je moderním řešením nejen pro mladé lidi, ale pro všechny, kteří upřednostňují spojení jemného barevného provedení a moderního stylu a zároveň nenáročnou údržbu. Nábytek je totiž vyroben z odolného lamina, pro které jsou typické vlastnosti jako zvýšená odolnost proti teplu i vlhku, při správném zacházení se jedná o materiál s dlouhou životností. Prostorná 2dveřová šatní skříň ANGEL 20 poskytuje rozmanitě členěný vnitřní úložný prostor s hloubkou 59 cm. Uprostřed vede příčka, která dělí prostor přesně na dvě poloviny. V jedné z nich se v horní části nachází šatní tyč a v dolní části 2 vložené police, zatímco druhou polovinu tvoří pouze vložené police v počtu 4, každá z nich unese zátěž až do 5 kg. Úplně ve spodní části skříně jsou k dispozici ještě 2 zásuvky. Bezúchytový nábytek působí čistým dojmem. Snadná a rychlá montáž.

Tento velmi žádaný produkt Šatní skříň ANGEL 20 dub craft bílý od výrobce s mnohaletou tradicí Sconto jde koupit právě v akci! Nyní pořídíte za super cenu 7 999 Kč.