Pohovka NATALIA 2 patchwork

Stylová retro pohovka NATALIA čalouněná příjemnou patchwork látkou v provedení veselých barev, se stane senzačním doplňkem... více informací »
Produkt bez obrázku
8 699 Kč
Více informací »
Stylová retro pohovka NATALIA čalouněná příjemnou patchwork látkou v provedení veselých barev, se stane senzačním doplňkem...

Stylová retro pohovka NATALIA čalouněná příjemnou patchwork látkou v provedení veselých barev, se stane senzačním doplňkem Vaší domácnosti, který Vám bude každý závidět. Vaše pohodlí je pro nás na prvním místě. Kromě základního molitanového polstrování je tato pohovka s konstrukcí z masivu navíc polstrována dvěma vrstvami studené a polyuretanové pěny, které drží tvar a pružnost sedáku. Na pohodlnosti přidají i pružiny typu faliste, které celkově podporují funkčnost pružné pěny. Opěrák pohovky zdobí spoustu vypínacích knoflíků, které přidávají na retro vzhledu pohovky. Nohy jsou z masivního kaučukovníku v přírodním odstínu. Nosnost pohovky je až 150 kg.

Výjimečný výrobek Pohovka NATALIA 2 patchwork od kvalitního výrobce Sconto seženete v naší online nabídce za mimořádně nízkou cenu. K sehnání zrovna v akci za 8 699 Kč.