Pohovka LINCOLN-SE béžová

Zařizujete menší byt, studentský pokoj, nebo místnost pro návštěvy? Pak je pro vás pohovka LINCOLN-SE tím pravým řešením.... více informací »
Produkt bez obrázku
20 999 Kč
Více informací »
Zařizujete menší byt, studentský pokoj, nebo místnost pro návštěvy? Pak je pro vás pohovka LINCOLN-SE tím pravým řešením....

Zařizujete menší byt, studentský pokoj, nebo místnost pro návštěvy? Pak je pro vás pohovka LINCOLN-SE tím pravým řešením. Přes den bude pohodlnou sedačkou pro chvíle relaxace a odpočinku, večer se promění v komfortní lůžko. Vysoce kvalitní pěnové jádro s pevně všitým topperem ze studené pěny poskytne komfortní sezení i kvalitní zázemí pro komfortní spánek. Během chvilky proměníte pohovku v lůžko, které lze dlouhodobě využívat ke každodennímu spaní. V úložném prostoru pod gaučem uschováte lůžkoviny, které tak budete mít v případě potřeby opět po ruce, i odnímatelné polštáře, které navíc můžete využít i pro spaní. Nožky v barvě chromu jistě oceníte i z praktické stránky. Prostor pod pohovkou zůstává snadno dostupný. Celočalouněné provedení vám dává možnost zvolit si umístění pohovky. Ať už bude pohovka LINCOLN-SE sloužit celé rodině nebo jen jednotlivci, postará se o pohodu a dokonale splní představy o relaxaci.

Tento žádaný produkt Pohovka LINCOLN-SE béžová originál od značky Sconto máte možnost získat v aktuální nabídce za rozumné peníze. Aktuálně výhodně za 20 999 Kč.