Mega pohovka CEDAR červená/hnědá

Mega pohovka CEDAR nabízí neotřelý design, který ocení především milovníci extravagantního stylu. Skvěle **zapadne do... více informací »
Produkt bez obrázku
24 999 Kč
Více informací »
Mega pohovka CEDAR nabízí neotřelý design, který ocení především milovníci extravagantního stylu. Skvěle **zapadne do...

Mega pohovka CEDAR nabízí neotřelý design, který ocení především milovníci extravagantního stylu. Skvěle **zapadne do interiérů zařízených v koloniálním, případně orientálním stylu**. Základ tvoří **bytelná konstrukce ze dřeva**, jež doplňují **masivní zdobené nohy**. U pohovky oceníte především **nadstandartní hloubku sedu**, což zaručuje vysoký komfort i při delším odpočinku. Hlavní část tvoří **odnímatelné velké polštáře spolu s dekoračními polštářky**, do kterých se můžete zabořit a relaxovat. Pohodlné čalounění je tvořeno **kombinací syntetické kůže a hladké tkaniny**. **Zadní strana pohovky je také čalouněná**, takže pohovka si najde své místo kdekoliv v prostoru. Pohovku CEDAR **lze kombinovat s taburetem, případně křeslem**. Tím můžete vytvořit zázemí pro relaxaci pro více osob v jednotném designu.

Tento oblíbený kus Mega pohovka CEDAR červená/hnědá od našeho předního výrobce Sconto dostanete zde pořád výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 24 999 Kč.