Křeslo VOSS modrá

Elegantní a pohodlný ušák VOSS vám poskytne komfortní sezení a stane se skvělým společníkem při odpolední siestě nebo... více informací »
Produkt bez obrázku
9 999 Kč
Více informací »
Elegantní a pohodlný ušák VOSS vám poskytne komfortní sezení a stane se skvělým společníkem při odpolední siestě nebo...

Elegantní a pohodlný ušák VOSS vám poskytne komfortní sezení a stane se skvělým společníkem při odpolední siestě nebo večerní relaxaci. Sedák spolu s opěrákem jsou potaženy sametově hladkou látkou příjemnou na dotek. Zaoblené tvary křesla, vysoké opěrky a záda přímo svádí k relaxaci a vy se budete v křesle cítit přímo královsky. Dřevěné nožky podtrhují elegantní vzhled křesla a zajistí jeho stabilitu. Křeslo VOSS se postará o vaši pohodu u sledování filmu, při četbě vaší oblíbené knihy, nebo při poslechu hudby. Můžete ho doplnit o taburet nebo pohovku stejnojmenné kolekce a vytvořit tak prostor na sezení pro více osob, který můžete kdykoli rozčlenit podle potřeby.

Zlevněný výrobek Křeslo VOSS modrá od populárního výrobce Sconto snadno můžete najít zde za výprodejovou cenu. Ceny již od 9 999 Kč.