Křeslo SOLANO šedohnědá

Křeslo SOLANO poskytne komfortní sezení v elegantním kabátu. Jednoduchý, nadčasový design podtrhuje **výrazné prošití zadové... více informací »
Produkt bez obrázku
9 899 Kč
Více informací »
Křeslo SOLANO poskytne komfortní sezení v elegantním kabátu. Jednoduchý, nadčasový design podtrhuje **výrazné prošití zadové...

Křeslo SOLANO poskytne komfortní sezení v elegantním kabátu. Jednoduchý, nadčasový design podtrhuje **výrazné prošití zadové opěrky**. Maximální pohodlí zaručí **opěrka hlavy a vyšší područky**. **Integrovaný úložný prostor pod sedákem** je příjemný bonus tohoto křesla**Kovové nožky** vytváří jemně odlehčený vzhled. Nožky oceníte i z praktické stránky. Prostor pod křeslem zůstává snadno dostupný, tak i podlaha pod ním se snadno udržuje v čistotě. Spolu s taburetem vytvoříte příjemný kout pro chvíle relaxace s knihou. Křeslo SOLANO lze nakombinovat se stejnojmennou sedačkou a vytvořit tak ve vašem obýváku oázu pohodlí a klidu v jednotném designu.

Tento kvalitní produkt Křeslo SOLANO šedohnědá od známé značky Sconto máte možnost dostat tady teď za výhodnou cenu. Nyní pořídíte jen za 9 899 Kč.