Křeslo NATALIA patchwork

Stylové retro křeslo NATALIA čalouněné příjemnou patchwork látkou v provedení veselých barev, se stane úžasným doplňkem... více informací »
Produkt bez obrázku
8 499 Kč
Více informací »
Stylové retro křeslo NATALIA čalouněné příjemnou patchwork látkou v provedení veselých barev, se stane úžasným doplňkem...

Stylové retro křeslo NATALIA čalouněné příjemnou patchwork látkou v provedení veselých barev, se stane úžasným doplňkem vaší domácnosti, ale také senzačním společníkem při lenošení u krbu s dobrou knihu. Vaše pohodlí je pro nás prioritou. Proto kromě standardního polstrování je sedák extra vypolstrován dvěma vrstvami studené a polyuretanové pěny, která drží tvar a pružnost sedáku. Na komfortu přidají i pružiny typu faliste, které celkově podporují funkčnost pružné pěny. Opěrák křesla zdobí spoustu vypínacích knoflíků, které přidávají na retro vzhledu křesla. Nohy jsou z masivního kaučukovníku v přírodním odstínu a kostra je vyrobena z masivního dřeva. Nosnost křesla je 150 kg.

Tento zlevněný výrobek Křeslo NATALIA patchwork s pečetí kvality od značky Sconto jednoduše najdete na našich stránkách za skvělou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 8 499 Kč.