Křeslo NAPPA šedá

Elegantní křeslo NAPPA kombinuje minimalistický design s prvky skandinávského stylu. Díky **velkorysému sedáku a kvalitnímu... více informací »
Produkt bez obrázku
7 999 Kč
Více informací »
Elegantní křeslo NAPPA kombinuje minimalistický design s prvky skandinávského stylu. Díky **velkorysému sedáku a kvalitnímu...

Elegantní křeslo NAPPA kombinuje minimalistický design s prvky skandinávského stylu. Díky **velkorysému sedáku a kvalitnímu pěnovému jádru** nechybí křeslu prostor ani pohodlí. Charakteristické ozdobné prošívání podtrhuje elegantní vzhled křesla. Velkou předností křesla je potahová tkanina, jejíž vlastnosti ocení nejen rodiče malých dětí nebo milovníci zvířecích mazlíčků. Tkanina se **speciální ochrannou hydrofobní vrstvou** chrání před rychlým prosakováním kapalin. Tekutina se ihned shlukuje do kapek a neproniká do spodních vrstev tkaniny. Díky této vlastnosti zůstane materiál po dlouhou dobu jako nový. V neposlední řadě oceníte i vyšší **nohy z masivního dubu**, které usnadní udržení pořádku pod křeslem. Křeslo NAPPA využijete jako solitér, můžete ho ale doplnit o pohovku NAPPA a získat tak dodatečné místo pro usazení v jednotném designu.

Diskontní kus Křeslo NAPPA šedá od přední značky Sconto můžete nakoupit momentálně za super peníze. Výhodně za super cenu 7 999 Kč.