Křeslo FIORD 1 šedá

Moderní křeslo FIORD vnese do interiéru nádech luxusu ve skandinávském stylu. Velkorysý **sedák s pěnovým jádrem** poskytuje... více informací »
Produkt bez obrázku
14 499 Kč
Více informací »
Moderní křeslo FIORD vnese do interiéru nádech luxusu ve skandinávském stylu. Velkorysý **sedák s pěnovým jádrem** poskytuje...

Moderní křeslo FIORD vnese do interiéru nádech luxusu ve skandinávském stylu. Velkorysý **sedák s pěnovým jádrem** poskytuje vysoký komfort sezení. **Potahová tkanina z pravé kůže** s charakteristickým prošíváním i detaily jako vysoké **kónické nohy z masivního dubu** vytváří celkový elagantní a reprezetativní vzhled křesla. Křeslo je **čalouněné ze všech stran** a vynikne tedy i ve volném prostoru. Křeslo FIORD 1 vás okouzlí vás **tvarovou jednoduchostí a elegantností** a báječně zapadne do retro i moderně pojatého bydlení. Ať už ho postavíte jako solitér nebo ho nakombinujete s pohovkou, bude vašemu obýváku slušet.

Žádaný produkt Křeslo FIORD 1 šedá od populární značky Sconto máte možnost nakoupit momentálně na webu trvale výhodně! Aktuálně v akci od 14 499 Kč.