Společnost Indeco společně s firmou Karásek s.r.o. si pro Vás připravili rozsáhle množství druhů skříní. Společně s 20ti letými zkušenostmi firmy Karásek a obrovskou variabilitou možností sestavy skříní Indeco jsou tyto skříně ideální volbou a lze je jakkoliv kombinovat. Například skříně určené do podkroví mohou být i v dětském pokoji a skříně v předsíni mohou mít designovou výplň. Každý si tak může tímto způsobem nakombinovat přesně tu skříň, která vyhovuje jeho představám. Právě tu svou skříň si můžete přijít navrhnout do výstavních prostor Karásek s. r. o. , Nemanická 5, 370 01 České Budějovice.

 Typy skříní

Skříně rozdělujeme na několik kategorií, především podle způsobu otevírání a jejich umístění v objektu a také podle druhu rámu.

Způsoby otevírání:

Druhy rámů:

  • Hliníkové – Více v kategorii skříně s hliníkovým rámem.
  • Ocelové – Více v kategorii skříně s ocelovým rámem.

 Jak probíhá nákup skříně?

  • Jako první proběhne telefonická či emailová domluva, kde se společně dohodneme na termínu schůzky, na které proběhne seznámení se sortimentem, konzultace a návrh řešení.
  • Na základě těchto poznatků sestavíme 3D vizualizaci a cenovou kalkulaci. Následují korekce návrhu od zákazníka na jejichž základě dovedeme návrh zboží do výsledné podoby.
  • Následuje potvrzení objednávky, domluvení termínu zaměření a výběr 10% zálohy.
  • Pak už jen zaměřování na místě a zaplacení zálohy 40% a to v hotovosti či převodem.
  • Při následné montáži následuje konečný doplatek v hotovosti, nebo převodem po předchozí domluvě.

Nejčastější dotazy klientů

Co je dobré si připravit na první schůzku?

Předběžné rozměry daného prostoru, případně fotografii, výkres. Dále je dobré mít představu k jakému účelu bude skříň sloužit, co do ní budeme ukládat.

 Kdy přijede technik?

a/ na základě předchozí objednávky

b/ konzultační návštěva u zákazníka je zpoplatněna, v případě realizace je částka započítaná.

 Jak probíhá zaměřování?

Termín zaměřování je domluven při podpisu smlouvy. Pro zaměření vestavěné skříně je třeba mít prostor vyklizený. Zaměření probíhá po dokončení stavebních úprav.

 Jak probíhá montáž?

Skříň je vyrobena z jednotlivých částí (police, příčky), které montážníci na místě sestaví. Zákazník připraví prostor pro instalaci skříně a manipulaci s materiálem. Hrubé nečistoty jsou odstraněny a skříň je předaná k užívání.

Za jak dlouho budu mít skříň doma?

Obvyklý termín dodání vestavěné skříně je tři týdny od podpisu objednávky, složení zálohy ve výši 50% a po upřesnění všech detailů. V případě nestandardních materiálů max. pět týdnů. O termínu montáže předem informuje technik.

Proč Indeco vestavěné skříně?

Systém Indeco je prověřený, poskytovaná záruka pět let na posuvný systém.  Je určený pro všechny věkové kategorie. Dokážeme vyrobit cenové alternativy od standardního až po luxusní provedení. Vždy si však zachováváme vysokou kvalitu a úroveň poskytnutých služeb. Klademe důraz na nalezení nejlepšího řešení pro každého zákazníka. Naší předností je milý personál.

Vybrané a nejnověší realizace